Underworld Movies

Underworld forum o filmach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2009-07-08 12:58:55

Agnes

nowo przemieniony

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Super kawałek. Czyli jednak Victor miał wątpliwości, gdy Sonja powiedziała mu o ciąży.


Kto obmawia przyjaciela, kto go nie broni wobec oskarżeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem, tego wystrzegaj się Rzymianinie!

[ Horacy ]

Offline

 

#17 2009-07-17 09:38:11

Wampirzyca

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Świetny part. Super ci wychodzi to opowiadanie.

Offline

 

#18 2009-07-19 13:56:53

Sonja

wampir

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 52
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Kurczę, dziewczyno twoje opowiadanie jest coraz lepsze. Dawaj szybko kolejny part.

Offline

 

#19 2009-09-07 17:57:31

Amelia

członek klanu

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Czy my się wreszcie doczekamy kolejnego partu?

Offline

 

#20 2009-10-05 10:07:53

Mina

wampir

Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Na razie nie mam weny, więc nie pytajcie mnie, kiedy będzie następny rozdział, bo sama nie wiem.


Pragnienia krwi nie zaspokoi nic...

Offline

 

#21 2009-12-13 14:39:57

Wampirzyca

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Ech, szkoda. Twoje opowiadanie bardzo mi się podoba.

Offline

 

#22 2009-12-17 13:16:54

Mina

wampir

Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

H

Leżąc powinny pochodzić łatwe do bezwzględnego tyrana dosłownie krwiożerczy. I to było łatwe dla Wiktora kłamać dla wszystkich ...

... Prawie każdy.

"Lekcje dzisiaj były niczym nadzwyczajnym. Sonja stanął przed nim, plecy proste, a jej drobne ramiona w tył, z determinacją. "Ale ... Ojca? Master Jokull powiedział nieposłuszne dziewczynki i chłopcy idą do piekła. I już jest dobrze, nie mam? "

"You have been wzorowe mruknął Wiktor z tyłu olbrzyma, antyczne biurko wierzba.

"So, I'm not going to hell?" Trwało Sonja, z szeroko otwartymi oczami.

To było jednoznaczne.

Vampires pójdą do piekła. Proste. Oni, jako "mityczny" krwiopijne stworzenia nocy, był przeznaczony do zejścia pod śmiertelnym samolotów raz swój czas na Ziemi minęło. Nie było żadnego z nich nie mógł zrobić.

Wiktor zawsze lubił wyzwania.

"Możesz zrobić wszystko co chcesz, Sonja, tak długo jak można umieścić swój umysł do it." Już robił warunki cholernie opiekuna, aby podróż do gdzieś daleko ... najlepiej w biały dzień.

Ale nie jego córka.

Sonja nigdy nie będzie skażone.

On byłby skazany na obu z nich.

I

Zostały one szersze niż większość, w kształcie migdała. Normalnie granatowy, barwa zintensyfikowane, gdy ona jest szalona, czy smutny lub over-the-moon szczęśliwy. Jej rzęsy były długie i grube i wiedziała dokładnie, w jaki sposób patrzeć na niego tak po prostu się rozpadać jego żelaznej woli.

Spojrzała na niego i poprosił o skrzydłach.

Był więcej niż szczęśliwy do wykonania.

On ukształtował ją wosku i piór-Currying łask dla miejsc w radzie, potajemnie przekupienia broń kapitana dać jej najostrzejsze listków, zachęcanie instruktorów do trudnych i wymagających.

A ona poleciał.

W tym ułamku sekundy, nie wyglądała bardziej dorosły i zawołał na nią nie stać się zbyt blisko słońca, bo skrzydła by stopić i jej skóra będzie płonął.

A ona uleciała z niego, Wiktora Icarus gwałtowny do morza z obrzydliwy zapach palonych włosów i popiołu.

Wiktor nigdy nie mogła się oprzeć Sonja oczy.


Pragnienia krwi nie zaspokoi nic...

Offline

 

#23 2009-12-28 15:26:02

Sonja

wampir

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 52
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Bardzo ciekawy fragment, ale zdecydowanie za krótki, jak na tak długą przerwę.

Offline

 

#24 2009-12-29 15:23:51

Amelia

członek klanu

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Nie no, to po prostu zbrodnia. Ja chcę więcej i to natychmiast!

Offline

 

#25 2010-01-02 10:29:51

Mina

wampir

Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

J.

Kraven ledwie logowanie Wiktor ostatnio. W rzeczywistości, zawsze wydaje się stać się rzadkie o tej porze roku, nawet wtedy, gdy Kraven reveled w chwale śmierci Lucian's. Wiktor jest Closest Thing Kraven ma ojca, jego zatwierdzenie zajmuje wysokie ponad wszystko.

Jego oblicza kroki są ciche jak on udaje się do sanktuarium Wiktora.

(Mam raport, aby tak, że uzasadni on do siebie w duchu.)

Otwiera drzwi crack, doskonały wzrok przenikliwy przez ciemność. Jego liderem jest osunął się antyczne biurko wierzba, cichy i posępny. Natychmiast głowie pulsuje do najbardziej pozytywny scenariusz.

Nie ma krwi, ale Lycans wzrosły bardziej przebiegli, broń bardziej chytry.

"Mój panie ... are you all right?"

Starszy podnosi głowę i ma jadowitych olśnienia na niego. Kraven robi krok wstecz.

"I am fine, Kraven. Zostaw mnie. "

Jego palce przenieść nigdy tak lekko i Kraven widać Wiktor woli wyrównywania rama mahoń ... mały portret.

Kraven waha się, ale to teraz albo nigdy. On musi znać jego pozycję w relacjach ze swoją Liege. "Czy jesteś dumny ze mnie, panie mój?

"Tak." Wiktor jest niecierpliwy, chce wrócić do swojego nieszczęścia. "Kraven ... if you see Selene, powiedzieć jej, że nie wezwał ją.

Oraz Kraven nie może pomóc, ale czuje ukłucie zazdrości na łatwe bilet Selene musiała długo utracone uczucia Wiktora.

K.

"Ojciec". Słowem jest to nic nowego, po prostu inna forma adresu, że ma się przyzwyczaili się już, że to nieoficjalna władcy sabatu. Wcześniej byli niezdecydowani zwrócić się do niego. Nie miał już trzy siły napędowe, że wyrwał istniejących wampiry i czcić jeden był do niewielkiego innych.

Teraz istnieje tylko mnie.

Wiktor ukrywa jego zdziwienie, gdy uświadamia sobie, że udało mu się błądzić w jego pokoju córki i to jest ten, kto ma o nim tak oficjalnie. "Why so zastrzeżone, Sonja?

"To, co każdy inny dzwoni do ciebie ... nazywają, że częściej teraz, zwłaszcza, że Pani Amelia i Pan Marek nie spał." Ona wzruszyła ramionami. "Myślałam, że nie będą reagować na cokolwiek innego.

"Ja ..."

Przepraszamy. Słowo to taniec na końcu języka, ale jego duma trzyma plecy prosto i usta zaciśnięte.

"Nie chciałem być tak odległa.

"Nie szkodzi." Jej oczy są nudne do niego, niebieskie ciemne i kontemplacyjne. Rezerwę. "Czy to moja kolej na historię?"

On stojaki jego pamięci, starając się zapamiętać coraz dokonywania takiego przyrzeczenia. Niepewność w jego córki ramiona kojarzy mu się, że nie.

"Story?"

"No cóż ... ojciec Luka czyta się ją czasem. Poprosiłem go czytać mi historie, czasami, ale mówi to będzie moja kolej szybko. Wszystko co musisz zrobić, to czekać. "Jej kisi wypowiedzi. "Nie lubię czekać bardzo, panie."

Jej twarz jest miniaturowe repliki matki, owalne z dziecinną krzywe, ale bardzo stałe. Wiktor nie udało Sonja-widział tak mało jej w ciągu ostatnich miesięcy, że nawet nie pamiętał, jak mogłaby zmniejszyć jego serce.

Teraz ona jest tam, too.

Przepraszamy. Słowo to nie raz, ale mocno w pułapce między dwoma warstwami papierowy ciałem i zębami z kości słoniowej. Osiąga się jednak, uparty jak jego właściciel, niezgrabnie manipulując jego członki jak kukiełki balansuje na końcach łańcucha niewiarygodnie krucha.

Strony zamyka się mniejsze, składane przez nią głęboko obejmuje zielony jak zmięty lilii.

"Jak chcesz słuchać historii o daleko królestwa z pięknym, uparta księżniczka i jej odwagi?

Sonja Uśmiechów dotrzeć oczy ponownie. "Chciałbym, aby ks.

Przeprosiny przyjęte.


Pragnienia krwi nie zaspokoi nic...

Offline

 

#26 2010-01-08 16:50:54

Victoria

kandydat na wampira

Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Wciąż za rzadko i za krótko.

Sam rozdział całkiem fajny, co prawda dopatrzyłam się kilku błędów, ale nie są to jakieś rażące rzeczy.

Offline

 

#27 2010-01-31 13:15:30

Mina

wampir

Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

L.

Jej córka posiada matki strony wyszukanie, każdy krok dokładnie rozważyć. Ubrana jest śmieszny strój flouncy, że jej mąż (ona myśli, że to z fond rodzaju irytacji) wybrał. Selene go kocha, ale Michał nie ma sensu w ogóle moda.

"Jak to film, kochanie?"

Sonea patrzy na nią z niedowierzaniem oczy niewiarygodnie szeroka. "To było niedorzeczne, Mamo".

Selene nie uśmiechnąć się do niej wagi stara, zastanawiając się, jak zerwać wiadomości do Michała, że ich córka może nie podzielać jego skłonność do cheesy, filmy romantyczne.

Było wampirów ". Sonea rolkach oczy na oczywistą śmieszność myśli.

Vampire myśli, z więcej niż trochę winy, o podobieństwo sonea do Wiktora w tym ułamku sekundy. Był ojcem jej przez ponad wiek, a ona zwrócona mu śmiercią.

Ale nie ma sonea lub Michał, gdyby jeszcze żył, Selene opowiada się zdecydowanie.

"You're pół-wampira siebie, sonea," uwagi matki, trochę złośliwie.

"Ale oni błyszczała! Vampires nie Iskierka ", drwi z córką, jeszcze grób jej pewność siebie. "Niedorzeczne."

"Ludicrous," echo Selene, poddając się jej śmiech.

M.

Wiktor po nosie.

Nigdy nie zawiódł go na dół, gdy naprawdę nie liczy, i uwierzył, że naprawdę liczy się teraz.

Krwi bulgotała w dół brzucha ustawić tempo walenia w miejsce krwi, które mają pobiegł w jego żyłach, walenie, że nie miał nic wspólnego z szybkim tempem, z którą przetoczyły się przez hale i więcej do czynienia z po zapachu jego córki na wietrze.

Szlak rana do ogrodu, który zawsze wydawał się ich, jego i Sonja's-schronienia. Samotne wierzby, jej oddziały ledwie śledzenie powierzchni stawu w niemrawy zmarszczki, przypominały coś innego dla obu z nich.

Wiktora, była ona niechętnie pierwszy przyjaciel, stały i czasami apodyktyczny w swoich obaw. Została ona ostatecznie powiernikiem, gdy los rzucił ich razem i to było nie do wytrzymania straty, gdy los miał zgrywanie ich od siebie.

Aby Sonja, była ona matką.

Zawsze dziwi go, jak łzy może ślad po jej twarzy, gdy ich gatunków spożycia ani jedzenia, ani pić, znacznie mniej wody. Teraz jednak, że niespodzianką był pogrzebany pod zmartwienia i smutku i nostalgii i wzruszenia odmówił nazwę jak miłość.

"Sonja", powiedział, wyrażając wszystkie emocje, które nie ma znaczenia, dlaczego pokazują słabość dygnitarzy, ty głupi, głupi dziewczyna? i wampiry są silne, Sonja, nie sniveling słabeuszy.

"H-zapytał gdybyś napisał do mnie-away." Jej głos zachwiał się i Wiktor żałował kiedykolwiek staje się tak bliskie jego córkę, jeśli oznaczało to czuł się tak wrażliwe każdym razem, gdy się zepsuł.

"Nieporozumieniem, córka. Jeśli zachował głowy i pozostał w celu zebrania dalszych informacji, to byś usłyszał moją odpowiedź. "Wpatrując się w jej próbach usiłuje ukryć ulgi, Wiktor oczy zmiękczona. Odrobinę. "Zaufaj mi".

"Ja ufam Tobie, Ojcze!" Sonja skrapla, uczuć careening na cały czas wysokie. "Ufam ci z mojego życia."


N.


Ojcze! Ufam ci z mojego życia.

Po raz pierwszy od stuleci, nos Wiktora spuścili go kiedy naprawdę liczy. Może to był ziemski zapach deszczu jego zmysły, że zachmurzone. Być może był przymykają oko (nos) do rzeczy powinien był realizowany. Być może już wcześniej. Być może nie chciał wiedzieć.

Tak czy inaczej, sabatu wie teraz, że Sonja nigdy nie były subtelne, aby ustalić, gdzie jej lojalność ... od sabatu, gdy Wild Spirit, takich jak niej nigdy nie ograniczała się do tak mało miejsca.

Będzie to zawsze, zawsze znaleźć sposób na ucieczkę.

Padało, kiedy zmarła, too. Miała zawsze rondem z ufnością, gotowy do walki z obciążeń na świecie, ale w końcu ona porwała w prądy zbyt silny dla niej, że tylko ci, którzy sprzedali swoje dusze diabłu może poruszać się ...

Był zbyt stare, lub była zbyt młoda i tak czy inaczej, Sonja przyszli z obowiązku, a nie jakiś wypaczony okaleczenia miłości,

(Próbuje powiedzieć tego samego, nawet po dziś dzień.)

Wiktor zapragnął wrócić do-jego i Sonja's-schronienia. Jego córka nie mogła zapuścić się na zewnątrz z jej pokoju, a Wiktor potrzeba obecności kobiety, która była kiedyś żoną i zawsze będzie jego przyjacielem.

Wiedział jednak, że wierzba będzie go potępiał.

Wiedziałem, że patrzy na niego z wyrzutem, bo nawet myśleć o rezygnacji z własnej Sonja tak, którzy zaufali mu życia.

Wcale nie.

Chciał powiedzieć, ze wszystkich sił. Ale to nie była ani miłości lub moc i Sonja nie pokazał mu, że miłość nigdy nie były rzeczywiście warto mimo wszystko.


Pragnienia krwi nie zaspokoi nic...

Offline

 

#28 2010-02-02 13:35:45

Amelia

członek klanu

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

No wreszcie jakiś porządny fragment. Wciąż jest bardzo ciekawie.

Offline

 

#29 2010-07-15 15:25:05

Luka

kandydat na wampira

Zarejestrowany: 2009-09-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ojcowska miłość

Nie chcę być natarczywa, ale kiedy dasz kolejny part?


Kobiety mają przynajmniej stroje. Ale czym mogą przykryć swą pustkę mężczyźni?
Karl Kraus

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jgw.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.roleplaycity.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.swierchowa-ogien.pun.pl